Chcesz zorganizować szkolenie, warsztaty lub konferencję?

Nie masz odpowiedniego doświadczenia? Mogę zrobić to za Ciebie. Wydarzenie zostanie zorganizowane według Twoich wskazówek – cały zakres organizacyjny, kontakty z poszczególnymi osobami (kontrahenci, uczestnicy itd.), przygotowanie wydarzenia na miejscu, wynajem sal itd. zostawiasz mi, dzięki czemu możesz spokojnie bez stresu wziąć udział w wydarzeniu, gratulacje za udane wydarzenie, będą szły na Twoje konto. Dodatkowo, dla Twojego komfortu mogę za Ciebie poprowadzić całe wydarzenie, pilnować jego przebiegu na miejscu itd.
Cena – ustalana indywidualnie

Może jesteś studentem albo doktorantem i szukasz wsparcia przy organizacji konferencji naukowej? Dodatkowo masz na przykład trudności z uczelnią (np. wpłaty uczestników na konto uczelni i konieczność generowania ogromu dokumentacji by te środki przeznaczyć na pokrycie kosztów Twojego wydarzenia), to świetnie trafiłeś. Opłaty uczestników przyjmę na swoje konto – wystawię faktury za opłatę, a pokrycie kosztów stanie się proste – po prostu za faktury zostaną zlecone przelewy – oczywiście na podstawie podpisanej umowy.
Cena – ustalana indywidualnie

A może potrzebujesz by Cię przeszkolono?

Może masz ochotę by przeszkolić Cię z jakiegoś zakresu prac pasiecznych lub przy Twoich pszczołach, w trakcie Twoich prac pasiecznych. Czasami młody pszczelarz nie pamięta, nie wie na co zwrócić szczególną uwagę będąc w pasiece, dodatkowo stres nie pomaga. Pomogę Ci przyśpieszyć zdobywanie doświadczenia w tym zakresie. Szkolenie indywidualne w Twojej pasiece odbywa się maksymalnie dla 2 osób.
Cena – 150 zł/h + koszty dojazdu (za nadwyżkę km powyżej 50 km liczone w obie strony)

A może organizujesz wydarzenie i szukasz prelegentów?

Jeśli szukasz prelegentów, to dobrze trafiłeś. Mogę w znalezieniu odpowiednich specjalistów w temacie, który Cię interesuje. Niektóre z tematów oczywiście sam mogę także zaprezentować. Zapraszam do kontaktu mailowego w celu omówienia szczegółów.
Cena – ustalana indywidualnie