Pszczele Porady to obszar działalności, w którym pomagam pszczelarzom indywidualnym lub grupom, stowarzyszeniom w ramach usługi doradztwa rolniczego dotyczącego chowu pszczół. Usługę można nabyć jako jednorazową lub w pakiecie na dłuższy okres czasu w zależności od potrzeb klienta.

Doradztwo rolnicze (usługa jednorazowa):
1. 150 zł/h – telefoniczne lub przez jeden z komunikatorów, do wynagrodzenia wliczany jest także przygotowania (jeśli sprawa jest skomplikowana i/lub wymaga dodatkowego wyszukiwania informacji)
2. 150 zł/h + koszt dojazdu 1 zł/km (za nadwyżkę km powyżej 50 km liczone w obie strony) – doradztwo na miejscu u klienta

Doradztwo lub szkolenie dla małej grupy:
200 zł/h + koszt dojazdu 1 zł/km (km liczone w obie strony) – doradztwo na miejscu u klienta

Doradztwo lub szkolenie dla członków organizacji pszczelarskich jako zamawiający usługę:
cena ustalana indywidualnie z władzami organizacji pszczelarskiej

Pakiety doradztwa rolniczego obejmują:
Rzepakowy – proste doradztwo poprzez jeden wybrany komunikator (WhatsApp lub messenger fb), odpowiedzi udzielane są na proste zagadnienia, dedykowany w szczególności do osób rozpoczynających pszczelarzenie, a które potrzebują konkretnej odpowiedzi na pytanie, rabat na pozostałe usługi oferowane przez firmę MIODNY 5%.
Opłata: 70 zł/miesięcznie (płatne co miesiąc), 60 zł/miesięcznie (płatne za rok z góry)
Akacjowy – proste doradztwo poprzez jeden wybrany komunikator (WhatsApp lub messenger fb), w tym do jednej godziny miesięcznie rozmowy telefonicznej (niewykorzystany czas rozmów się kumuluje – ale tylko przy płatności za rok z góry), rabat na pozostałe usługi przez firmę MIODNY 10%.
Opłata: 120 zł/miesięcznie (płatne co miesiąc), 100 zł/miesięcznie (płatne za rok z góry)
Lipowy – proste doradztwo poprzez jeden wybrany komunikator (WhatsApp lub messenger fb), w tym do dwóch godzin miesięcznie rozmowy telefonicznej (niewykorzystany czas rozmów się kumuluje – ale tylko przy płatności za rok z góry), rabat na pozostałe usługi przez firmę MIODNY 15%.
Opłata: 180 zł/miesięcznie (płatne co miesiąc), 150 zł/miesięcznie (płatne za rok z góry)
Spadziowy – proste doradztwo poprzez jeden wybrany komunikator (WhatsApp lub messenger fb), w tym do trzech godzin miesięcznie rozmowy telefonicznej (niewykorzystany czas rozmów się kumuluje – ale tylko przy płatności za rok z góry), rabat na pozostałe usługi przez firmę MIODNY 20%, sporządzanie wniosków o refundację na podstawie przekazywanych informacji od klienta gratis.
Opłata: 240 zł/miesięcznie (płatne co miesiąc), 200 zł/miesięcznie (płatne za rok z góry)
Nawłociowy – proste doradztwo poprzez jeden wybrany komunikator (WhatsApp lub messenger fb), w tym do pięciu godzin miesięcznie rozmowy telefonicznej (niewykorzystany czas rozmów się kumuluje – ale tylko przy płatności za rok z góry), rabat na pozostałe usługi przez firmę MIODNY 25%, sporządzanie wniosków o refundację na podstawie przekazywanych informacji od klienta gratis.
Opłata: 360 zł/miesięcznie (płatne co miesiąc), 300 zł/miesięcznie (płatne za rok z góry)
Wrzosowy – proste doradztwo poprzez jeden wybrany komunikator (WhatsApp lub messenger fb), do sześciu godzin miesięcznie rozmowy telefonicznej (niewykorzystany czas rozmów się kumuluje – ale tylko przy płatności za rok z góry), do pięciu godzin (przy rocznej płatności) prac pasiecznych lub szkoleniowych w pasiece Klienta (przy odległości powyżej 50 km należy doliczyć koszty dojazdu – 0,70 zł/km, km liczone w obie strony minus 2×50 km); rabat na pozostałe usługi firmy MIODNY – 30%, sporządzanie wniosków o refundację na podstawie przekazywanych informacji od klienta gratis, pomoc w odbudowie pasieki gratis (w postaci dwóch rodzin pszczelich lub trzech odkładów pszczelich).
Opłata: 600 zł/miesięcznie (płatne co miesiąc), 500 zł/miesięcznie (płatne za rok z góry)

MIODNY KLUB
Miodny Klub to dodatkowa propozycja, darmowa i dostępna dla stałych klientów (z rocznym abonamentem na doradztwo), która zostanie uruchomiona, przy ilości co najmniej dziesięciu klientów – dlatego też warto zachęcić innych znajomych do udziału.
W ramach Miodnego Klubu zostanie utworzone zamknięte forum (np. na FB lub na stronie miodny.eszymanski.pl), w którym zyskają Państwo możliwość z jednej strony do merytorycznej dyskusji na poziomie (osoby nie przestrzegające zasad kultury stracą ten bonus) pod opieką merytoryczną właściciela Firmy. Jeśli uznają Państwo, że problem może zainteresować innych skorzystają Państwo właśnie z takiej formy doradztwa rolniczego. Dodatkowo członkowie Klubu otrzymają możliwość uczestnictwa w małych szkoleniach, dedykowanych tylko dla nich. Sami ustalimy najdogodniejsze terminy.