Szukasz pszczelarza, który przedstawi dzieciom świat pszczół?

Wizyta pszczelarza w przedszkolu czy szkole to zawsze dodatkowa atrakcja i przeżycie dla dzieci. Wiedza o pszczołach od zawsze intryguje i ciekawi ludzi, szczególnie dzieci łakną wiedzy i poznania często całkiem dla nich nowego tematu w przyrodzie, czyli świata pszczół. Rola pszczół, dzikich i tych „udomowionych”, stanowi coraz większą wartość dla człowieka, chociażby w produkcji żywności, zachowaniu gatunków roślin. Praktyczna lekcja biologii będzie stanowić ciekawe urozmaicenie w sposobie pozyskiwania wiedzy przez uczniów szkół.
Cena – 200 zł/godzinę lekcyjną, koszty dojazdu i dodatkowych życzeń ustalane indywidualnie

A może prowadzisz Uniwersytet Trzeciego Wieku / Klub Seniora i szukasz edukatora/wykładowcy?

Nigdy nie jest za późno na poznanie przyrody i owadów zapylających. Podkreśla to chociażby fakt, że wielu pszczelarzy rozpoczynało swoją przygodę właśnie będąc zaraz przed emeryturą albo już na niej będąc. Większość pszczelarzy w Polsce to osoby po 60 roku życia, seniorzy, którzy czerpią przyjemność z pracy hobbystycznej przy pszczołach miodnych. Dzięki poznaniu świata owadów, mogą także dzielić się wiedzą z wnukami, kształtując u młodych postawy przyjazne pszczołom.
Cena – od 250 zł/godzinę lekcyjną/wykładową

Jesteś właścicielem firmy i szukasz warsztatów pszczelarskich dla pracowników?

Integracja pracowników przez edukację pszczelarską? Jasne, że tak! Moda na ekologiczne warsztaty, jako element CSR Twojej firmy to świetne rozwiązanie, dzięki któremu realizujesz zarówno własne cele firmy, jak również aktywnie wspierasz działania na rzecz owadów zapylających. Zapraszam do omówienia szczegółów.
Cena – od 300 zł/godzinę lekcyjną/wykładową

Jeśli nie znalazłeś opcji dla siebie, a myślisz, że dobrze mogę Ci pomóc, to proszę o kontakt mailowy.