Projekty refundacji lub dotacji dla organizacji pszczelarskich

Zarządzasz stowarzyszeniem/związkiem pszczelarskim i masz dosyć przygotowywania druków, wniosków i projektów refundacji? Zleć ich wykonanie – na podstawie informacji jakie przekażesz zostaną opracowane projekty, dokumentacja projektowa oraz wniosek o płatność. Współpraca odbywa się na odległość, komplet dokumentów wystarczy tylko wydrukować, podpisać i złożyć w odpowiednim urzędzie. Oczywiście zakres współpracy przedyskutujemy, tak aby najlepiej dostosować się do Państwa oczekiwań.
Cena – ustalana indywidualnie

Projekty refundacji/dotacji dla pszczelarzy indywidualnych

Jesteś pszczelarzem, ale potrzebujesz indywidualnej pomocy w złożeniu projektu i wniosku o płatność, bo np. nie jesteś członkiem stowarzyszenia? Świetnie trafiłeś, pomogę Tobie. Monitorować będę także przebieg realizacji przez Ciebie zakupów i terminy, tak abyś nie stracił refundacji przez głupi błąd proceduralny. Usługa obejmuje cały proces – od projektu (zgłoszenia tego co pszczelarz chce indywidualnie nabyć) kończąc na przygotowaniu wniosku o płatność.
Cena za wniosek o tzw. dopłatę do rodziny pszczelej – 75 zł + 5% wnioskowanej wartości dotacji
Cena za projekt zakupu sprzętu pszczelarskiego – 150 zł + 5% wnioskowanej wartości refundacji
Cena za projekt zakupu urządzeń do gospodarki wędrownej – 150 zł + 5% wnioskowanej wartości refundacji
Cena za projekt badania miodu – 100 zł + 5%
Cena za inne projekty dla pszczelarzy – ustalana indywidualnie

Projekty dla organizacji pozarządowych i innych podmiotów

Masz potrzebujesz pracownika biurowego, aby wykonał za Ciebie prace biurowe polegające na przygotowaniu wniosku o dotację do odpowiedniego urzędu? Świetnie trafiłaś, w tym też chętnie pomogę, potrzebuje tylko szczegółowy zakres informacji i przystąpię do realizacji.
Cena – ustalana indywidualnie